Neo Vampires

"Ludzie ze szkła. Dzieci łez. Potomkowie wojen, odziani w krwawy jedwab. (...) Tacy właśnie jesteśmy. I żyjemy tu od wieków... Wiecie o tym, Słoneczni? Okryci woalką maskarady przetrwaliśmy tysiące lat. Kolejne tysiąc przed nami. Zejdziesz z drogi, czy staniesz się częścią naszej krwawej układanki...?"


#1 2011-01-12 20:28:10

Natsuki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 21
Punktów :   

Natsuki Seishun

Imię:Natsuki
Nazwisko:Seishun
Pseudonim:Shi (jap. Śmierć)
Wiek: 25 lat wizualnie. (rzeczywiście 396)
Płeć: Mężczyzna
Orientacja seksualna: Homoseksualny.
Rasa:Wampir
Majątek: Zamożny
Charakter:Porywczy, momentami wręcz agresywny. Tajemniczy-nie wyjawia nigdy swojej historii, jednakowoż spogląda na świat przez pryzmat poznania. Lubi poznawać wszelkie stworzenia, uważa, że daje to doświadczenie lepsze, niż cokolwiek innego. Wierzy w siebie, posiada pewność, która niejednokrotnie sprawia mu kłopoty.
Historia: Rok 1615. Natsuki przyszedł na świat. Był synem słynnego Ieyasu Tokugawy i jego nałożnicy, kochanki, imieniem Shizue. Ieyasu nigdy jej nie kochał, jedynie uwiódł,bowiem podobała mu się fizycznie, na tle seksualnym. Pech chciał,że kobieta zaszła w ciążę. Kryła to jak długo mogła,jednakże już w 5 miesiący, Ieyasu domyślił się, że kochanka spodziewa się dziecka. Rozkazał, by urodziła, a następnie zabiła dziecko. Kobieta przepłakała wiele nocy, wiele razy błagała by Ukochany mężczyzna zmienił zdanie. Ten jednakowoż był nieugięty. Nie wiedział jednak, iż zamek w Osace, w którym aktualnie przebywał czekało oblężenie przez Toyotomiego Hideyoriego i jego armię.
Gdy to nastąpiło,  Shizue zabrała niemowlę i uciekła. Wylądowali w domu brata kobiety, który to zaopiekował się nimi. Wychowywał Natsukiego silną, męską ręką, nie szczędząc mu bólu i cierpienie, gdy ten na to zasłużył. Brat Shizue, zwany Saitou uczył chłopca sztuk walki, hartował jego ciało i ducha. Natsuki traktował go jak swojego Ojca. Zawsze tego mu brakowało, choć poprzysiągł zemstę na rodzie Tokugawa. Gdy skończył 25 lat, Saitou przemienił chłopca w wampira. Shizue wiedziała o tym, właśnie o to prosiła pół roku wcześniej na łożu śmierci. Zmarła miesiąc przed przemianą syna.
Przemieniony wampir, szybko nauczył się panować nad swoimi mocami, szał trwał krótko.
W 1868 roku zabił ostatniego szoguna z rodu Tokugawów.
Po tym czynie, opuścił rodzinną Osakę, wyjeżdżając do Kanagawy, samotnie. Saitou nie zamierzał mu pomagać, uważał, że Natsuki stał się mężczyzną i sam ma sobie poradzić.
Natsuki znalazł pracę jako płatny morderca Yakuzy.

Zawód: Płatny morderca(mistrz kamuflażu)

Wygląd:
Męskie rysy twarzy, które podkreślają specyficznie obcięte, czarne włosy z jednym jasnym pasemkiem, które to raz jest idealnie proste jak reszta włosów, a drugi raz Natsuki czyni z owego pasemka loczki. Posiada dobrze zbudowaną klatkę piersiową , jednak nie przesadnie. Ma ładnie, delikatnie zarysowane linie mięśni. Dość szerokie jak na mężczyznę biodra, odrobinę burzą całą męską osobę Natsukiego, jednakowoż jedynie wizualnie. Jako,że jest mistrzem kamuflażu, zdarza mu się założyć damskie ciuszki, w których wygląda jak typowa dama(oczywiście odpowiednio robiąc makijaż). Na co dzień chodzi w czarnych lub białych koszulach, oraz czarnej marynarce podkreślającej jego budowę. Jeśli chodzi o dolną partię garderoby-czarne spodnie.
http://images4.fanpop.com/image/photos/16500000/Vo-Natsuki-OZ-jrock-16505156-230-345.jpg
http://th04.deviantart.net/fs70/300W/i/2010/118/5/9/OZ___Natsuki_by_wiolet_delusion.jpg
Przynależność do klanów/organizacji przestępczych: Yakuza-mafia.

Ostatnio edytowany przez Natsuki (2011-01-12 20:41:55)


Miłości moja, uleć z wiatrem. Szczęście moje, spłyń z deszczem. Poznawszy prawdę...poznałem Śmierć. Jam jest śmiercią.
http://th04.deviantart.net/fs70/300W/i/2010/118/5/9/OZ___Natsuki_by_wiolet_delusion.jpg

Offline

 

#2 2011-01-12 20:37:47

Ryu

Gość

Re: Natsuki Seishun

Usuń napis "pole dodatkowe" oraz link. Poza tym, akceptuję.

 

#3 2011-01-12 20:48:12

Natsuki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: Natsuki Seishun

Dziękuję


Miłości moja, uleć z wiatrem. Szczęście moje, spłyń z deszczem. Poznawszy prawdę...poznałem Śmierć. Jam jest śmiercią.
http://th04.deviantart.net/fs70/300W/i/2010/118/5/9/OZ___Natsuki_by_wiolet_delusion.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ratmedpam.pun.pl www.blazers.pun.pl www.queen-kajol.pun.pl www.przemocdomowa.pun.pl www.undiczat.pun.pl